Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Zuhal Olcay Fazıl Say'la birlikte mi?

Zuhal Olcay Fazıl Say'la birlikte mi?

Şimdilerde sanat dünyasında, Zuhal Olcay ile ünlü piyanist Fazıl Say'ın yakınlaşması konuşuluyor.

Magazin dünyasının büyük ilgi gösterdiği Haftasonu Dergisi, bu haftaki sayısında Haluk Bilginer-Zuhal Olcay ilişkisini kapağına taşıdı... Haluk Bilginer'in adının önce Aşkın Nur Yengi, sonra da Gamze Özçelik'le gündeme gelmesinin ardından derin bir sessizliğe gömülen Zuhal Olcay, bütün bu iddialar üzerine eşinden ayrı yaşamaya karar verdi.

Zaman zaman basın mensuplarıyla yaptığı görüşmede, 'Zamanı geldiğinde her şeyi öğreneceksiniz' diyerek ayrılık sinyalleri veren Zuhal Olcay, son olarak yurtdışına arkadaşının yanına giderek bir süre kafasını dinlemeye karar verdi. Ancak bugünlerde bu kez Olcay hakkında sanat dünyasında dilden dile bir dedikodu dolaşıyor.

Haftasonu'nun haberine göre ünlü sanatçının Türkiye'den ayrılmadan önce ve döndükten sonra da sık sık müzisyen Fazıl Say'la görülmeye başlaması 'yeni bir ilişki' dedikodularının hızla yayılmasına neden olmuş. Ancak bazı çevrelerin bunun bir konser olabileceğini iddia etmesi, kafaları karıştırmış. Kısacası Bilginer ile Olcay arasında yaşananlar, iki ünlü oyuncunun hiçbir açıklama yapmamasından dolayı tam bir muamma...
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.12.2004
562
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.