Magazin

Zuhal Olcay: Aşksız hayat olmaz

Zuhal Olcay: Aşksız hayat olmaz

Zuhal Olcay, Haluk Bilginer'den boşandıktan sonra ilginç açıklamalarda bulundu.

'Uzun süredir ilk kez bu kadar mutluyum. Aşksız bir hayat olur mu hiç' diyen Olcay, kariyerinde de önemli projelere imza atmaya hazırlanıyor. Tıpkı Nicole Kidman gibi.

Zuhal Olcay, eşi Haluk Bilginer'den boşandıktan sonra ilk kez Tempo Dergisi'ne verdiği röportajda, hem ayrılığı, hem de mesleki kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bu açıklamalar biten bir ilişkinin yasını tutmaktan çok, Zuhal Olcay'ın büyük projelerle Nicole Kidman örneğinde olduğu gibi, kariyerinde büyük bir yükselişe geçeceğini müjdeliyordu. Bildiğiniz gibi Nicole Kidman, Tom Cruise'dan ayrıldıktan sonra üst üste oynadığı başarılı filmlerin ardından, eski eşinin bir türlü kazanamadığı Oscar ödülüyle onurlandırılmış ve Hollywood'un en pahalı oyuncusu olmuştu.

Büyük ilgi gören 'Başucu Şarkıları'nın ikinci albümünü çıkaracağını açıklayan Zuhal Olcay, Şubat ayında Kanal D için çekimlerine başlanacak 'Seni Çok Özledim' adlı dizide başrolü oynayacak.

Yapımında büyük emek harcadığı Oyuncu Atölyesi'nden de ayrılan Olcay, çalışmalarına şimdiden başladığı büyük yankı uyandıracak bir de tiyatro oyunuyla sahnede olacak. İşte Zuhal Olcay, Haluk Bilginer'le olan ayrılığı, özel hayatıyla ilgili aldığı yeni kararlar ve aşka dair açıklamalarından önemli alıntılar:

"Tabii ki aşk olacak"
Çok mutluyum, iyi ki hayal kırıklığı yaşıyorum ve yaşamışım. Çünkü bana o kadar çok şey kattı ve o kadar çok öğretti, kendimi tanımam için öyle bir ayna oldu ki, onlarla güçlendim... İlk başınıza geldiğinde aynen böyle diyorsunuz işte: 'Neden ben? Bunları yaşamam şart mıydı?' Sonra teşekkür ediyorsunuz. Bence şart.

Hayat nedir ki zaten; bir şeyi elde etmek, yaşamak, kaybetmek, sahip olmak, gitmek, kalmak, sonra yeniden hayal kırıklığına uğramak veya uğramamak... Yaşam çok kısa sızlanacak zaman yok. İnsan yaşamla birazcık flört etmeye başladığında, 'Çok üzülmüşüm, ama değmezmiş' diyor... Yakında görürsünüz mutlaka. Aşksız bir hayat olur mu hiç, böyle yaşanır mı?.. Keşke bu duyguyu herkes doya doya yaşasa. İnsanı en fazla zenginleştiren en yüce duygu bence. Tabii ki, aşk olacak, her şey olacak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.01.2005
493
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.