Magazin

Ziynet Sali gözyaşlarını tutamadı

Ziynet Sali gözyaşlarını tutamadı

Ziynet Sali jüri üyesi olduğu X Factor Star Işığı'na katılan bir yarışmacının ''Kaçak'' şarkısını okumasıyla gözyaşlarına hakim olamadı.

Aşk acısı çekiyorZiynet Sali, bu akşam yayınlanacak “X Factor Star Işığı”nın çekimlerinde duygusal anlar yaşadı. Emrah Bayam adlı yarışmacının seslendirdiği “Kaçak”, ünlü şarkıcıyı çok etkiledi.

Sali, şarkının “Ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm” sözlerini duyduğunda gözyaşlarına engel olamadı. Şarkının onu bu kadar etkilemesinin nedeni ise yaşadığı aşk acısıydı...

Benim için özelKıbrıs’tan İstanbul’a gelen Sali’nin yolu burada Almanya’dan gelen Hamit Altıntop’la kesişmiş, sevgililer “Bu şehirde buldum buğday ellerini” diye başlayan “Kaçak”ı aşklarının şarkısı yapmıştı.

Ayrılmalarından kısa süre sonra Altıntop’un nişanlandığını öğrenen Sali, yarışmada “Kaçak”ı dinlerken ağladı. Sali, “Bu şarkı benim için çok özel. Yakın geçmişte de acıtan bir şarkıydı” dedi.

Yayın tarihi: 24.02.2014
2835
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.