Magazin

Zihni sinir Caroline

Zihni sinir Caroline

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin 'Caroline'i Alman oyuncu Wilma Elles mucit çıktı! Çorbayı kendi kendine karıştıran 'Çorba Jakuzisi' adını verdiği tencere icat etti ve patentini almak için Almanya'da başvuru yaptı.

Güncellenme tarihi:
WILMA ELLES RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN 'Kötü Carolin'den Prof. Zihni Sinir'i kıskandıracak proje! Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ali Kaptan'ın ailesini karıştıran Caroline rolüyle Türkiye'de yıldız olan Alman oyuncu Wilma Elles, çorbayı kıvama gelmesi için kaynayıncaya kadar yaklaşık 10 dakika kendi kendine karıştıran tencere icat etti. İcadına 'Çorba Jakuzisi' adını veren Elles, patentini almak için de Almanya'da yetkili makamlara müracaat etti. Kolu yorulmayacak Sürekli setlerde olduğu için mutfakta çok fazla vakit geçirememekten yakınan Wilma El!es, 'Çorba Jakuzisi'nin icadını şöyle anlattı: "Devamlı metin ve senaryo okumam gerekiyor, bu yüzden çorba karıştırmaya bile vaktim olmuyor. Bu dertten kurtulmak için de böyle bir tencere düşündüm. Artık kimse çorba karıştırarak vakit harcamayacak ve kimsenin ko!u yorulmayacak..." (Habertürk)
Yayın tarihi: 08.02.2011
441
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.