Magazin

Zeynep Tokuş'a TRT ayarı!

Zeynep Tokuş'a TRT ayarı!

TRT için hazırlanan "Ayrılık" dizisinin çekimleri, İran'da sürüyor.

Bu proje nedeniyle orada bulunan Zeynep Tokuş, geçtiğimiz gün Tebriz çarşılarında çarşaf giymiş alışveriş yaparken görüntülendi.

Kendimi tuhaf hissettim
Uydu yayını yasak olmasına rağmen çanak antenleriyle Türk televizyonlarını izleyen İranlılar'ın büyük ilgisiyle karşılaşan Zeynep Tokuş, hayatında ilk kez çarşaf giydiğini söyledi ve ekledi: "Çarşaf giyince önce kendimi bir tuhaf hissettim, ama sonra çok rahat ettim. Bu arada, ben ıran'da hayranlarımın olduğunu bilmiyordum. Meğer burada Türk televizyonları seyrediliyormuş, beni de tanıyorlarmış. Ama çok çekingen insanlar, yaklaşıp konuşmaya korkuyorlar."

Çocuğumu özledim
Tokuş, alışveriş turu sırasında birlikte fotoğraf çektirmek isteyen ıranlı hayranının kucağındaki bebeği alıp bağrına bastı. Bebeği severken çok duygulandığını söyleyen Tokuş, "ıranlı bebeği kucağıma aldığımda kendi çocuğumu ne kadar özlediğimin farkına vardım. Böyle uzun süreli ayrılıklarda çocuğum burnumda tütüyor. Hele geri dönüşümde bana bir bakışı var ki, anlatılmaz duygular yaşıyorum" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.02.2009
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.