Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Zeynep Tokuş'a kötü sürpriz

Zeynep Tokuş'a kötü sürpriz

Buzda Dans Yarışması'nda birinci olarak 100 bin YTL ve altın paten kazanan oyuncu Zeynep Tokuş'un 4 yıl önce yaptığı trafik kazası başına dert oldu.

Kazada yaralanan Ömer Yılmaz, 8 bin YTL zararını ödemeyen Tokuş'un para ödülüne ya da altın patenine tedbir koyulmasını talep etti. Tokuş, Şile'de dizi çekiminden dönerken, cipiyle Yılmaz'ın otomobiline çarpmıştı. Otomobili kullanılamaz hale gelen elektrik tesisatçısı Yılmaz, 3 ay iş göremez raporu almıştı.

Yılmaz, aracındaki hasarı ve hastane masraflarını, söz vermesine rağmen karşılamayan oyuncu hakkında 8 bin YTL tazminat davası açmış, ayrıca Tokuş'un cipine tedbir koydurmuştu.

İstanbul 1'inci Asliye Hukuk Mahkemesi'ndeki dünkü duruşmada, polis tutanağında herhangi bir geliri olmadığı tespit edilen Zeynep Tokuş'un Buzda Dans Yarışması'nda kazandığı 100 bin YTL veya altın patenine tedbir koyulmasını istendi. Duruşma ertelendi.
(Hürriyet)
341
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.