Magazin

Zeynep Dizdar evlendi

Zeynep Dizdar evlendi

Dört yıl boyunca birlikte olduğu sevgilisi menajer Erkin Karaman'dan ayrılan Zeynep Dizdar, mart ayında tanıştığı Can Günay'la nikah masasına oturdu.

Sacitaslan.com'da yer alan habere göre Zeynep Dizdar, 4 yıldır beraber olduğu Erkin Karaman'dan geçtiğimiz şubat ayında ayrıldı. Mart ayında verdiği bir konserde Zeynep'in arkadaşları ile birlikte Can Günay da vardı. Koyu bir Zeynep Dizdar hayranı olan Can, o günden sonraki her konsere katılarak veya çiçekler göndererek Zeynep'in kalbini çaldı. İlişkileri başlar başlamaz evlilik kararı alan çift nikah hazırlıkları tamamlanınca sadece ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı özel bir teknede 7 Ağustos'ta nikah masanına oturdu. Çiftin nikah şahitliğini Zeynep Dizdar'ın yakın arkadaşı olan Faruk Ka yaptı. Beylerbeyi'nden kalkan tekne Haydarpaşa'dan Nikah memurunu da alarak açıldı ve nikah denizde kıyıldı. Nikahtan sonra gecenin geç saatlerine kadar eğlenen çift ertesi sabah ilk uçakla Kıbrıs'a balayına gitti.

Ayrıca şu ana kadarki hiçbir ilişkisinde aldatılmadığını belirten Zeynep Dizdar duyguları bittiği için ilişkisine son verdiğini dile getirirken, kendisinden sonraki ilişkilerde isminin kullanılmasını ise sadece ucuz bir reklam politikası olarak değerlendirdi.
Yayın tarihi: 14.08.2010
548
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.