Magazin

Zehra için öldürürüm

Zehra için öldürürüm

Amerikan Hastanesi&Hülya Avşar 5. Veteran Tenis Turnuvası'nda gösteri maçına çıkan Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun sevgilisi Feraye Tanyolaç'ın hamileliğiyle ilgili konuştu.

"Kaya'nın çocuğu olması dünyanın sonu değil. Herkes her şeyi yapabilir. Ama usturuplu olsun yeter ki. Benim ne zaman ögrendiğim önemli değil ki. Kişilerin kendi hayatı. Kaya hata da yapmıştır, evlenir, evlenmez bu tamamen onun kararı. Bu olayı Kaya bir şekilde Zehra'ya açıklayacak, ben değil. Pedagoglarımız da öyle olmasını, dışardan duymaması gerektiğini söylüyor. Baba-kız kendi aralarında halledecekler. Şu anda bu konuyla ilgili hiçbir şey bilmiyor. İlerde Zehra'nın kardeşiyle görüşmesine seve seve izin veririm. Kızımın yanında bana bu konuyla ilgili soru soruyorlar. Kızımı şoka uğratacak birinin ölümü benim elimden olur. Bu konuda ne mesleki kariyerim ne Hülya Avşar olmam hiç önemli değil"

Yaşadıkları karşısında gururunun incemediğini söyleyen Avşar, "Gurur incitecek bir şey yaşadığımı zannetmiyorum. Ayrıca suçlu niçin karşı tarafı görüyoruz. Belki bütün bunların olmasına neden olan kişi benim. Belki de yüzde 80 ben hatalıyımdır. Onun hayatına biri girdi belki yarın öbür gün benim hayatıma da biri girebilir. Nail Keçili benim 40 yıllık dostum. Hayatıma biri girerse bunu kesinlikle saklamam" açıklamasını yaptı.

Avşar, "Bu benim de başıma gelebilirdi. Ama anne olmak, olmak olayları başka türlü yönlendiriyor. Belki de aşiret kızı olmamla alakalı. Aşirette iki üç evliler var. Öyle bir ailenin kızı olarak gelmişim. Onun için bana her şey ters gelmiyor. Tabi ki kendimce üzüntülerim var. Bir kadın olarak üzülüyorum. Üzüntülerim kısa sürüyor ve hayatı mahvedecek düzeye gelmiyor" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.03.2006
466
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.