Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yüz Carre'nin ayak Aslı'nın

Yüz Carre'nin ayak Aslı'nın

Bir terlik firmasının reklamlarında oynayan Carre Otis'in ayakları beğenilmeyince, 500 genç kız arasından seçilen Aslı Masalcı ile yeniden çekim yapıldı.

Dünyaca ünlü oyuncu ve manken Carre Otis, geçtiğimiz haftalarda Twigy firmasının reklam çekimleri için Türkiye'ye gelmişti. Ancak çok geçmeden bu filmde Otis için bir ayak dublörü kullanıldığı ortaya çıktı.

Terlik ve ayakkabı reklamında yer almasına rağmen ayak yapısı beğenilmeyen Otis'in yüzünü kullanmaya devam eden firma yetkilileri, ayak görüntüleri içinse 500 genç kız arasından Aslı Masalcı'yı seçti. Bu kez Antalya yerine İstanbul'daki bir stüdyoda yapılan çekimler, daha sonra montajla Otis'li filme eklenerek reklam gösterime hazır hale getirildi.

Konuyla ilgili konuşan Otis'in ayak dublörü Masalcı, 'Beni reklam filminde oynamak için çağırdılar. Ayaklarıma, tükenmez kalem ve göz kalemiyle Carre Otis'in ayağındaki dövmelerden yaptılar. Biliyorsunuz Carre Otis biraz iri kemikli ve ayakları 39 numara, benimkilerse 37. Aldığım parayı söyleyemem' dedi. Bu arada reklam kuşağında dublörlü film yayınlanırken, bilboard'larda ise Otis'in orijinal fotoğraflarının kullanıldığı öğrenildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.05.2005
515
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.