Magazin

'Yuva yıkmadım'

'Yuva yıkmadım'

Seray Sever, şarkıcı Çelik'in boşanmasında rolü olduğu iddialarını da sert bir dille yalanladı.

Seray Sever fotoları sağda

Festivalde Banyo filmiyle yarışan Seray Sever dün Dolphinland Yunus Gösteri Merkezi'nde yunuslarla yüzüp eğlendi. Suera adlı yunusun yüzgeçlerine tutunarak havuzda tur atan Seray, şarkıcı Çelik'in boşanmasında rolü olduğu iddialarını da sert bir dille yalanladı: "Dedikodulardan bıktım usandım. Yuva yıkan değilim. Artık dayanacak gücüm kalmadı."

Davalık sözler
Öte yandan Sever, kendisine 'Evlilerle aşk olmaz' dediği için Seda Sayan'a dava açmaya hazırlanıyor. Sayın'ın salı günü yaptığı programda canlı yayında Sever'e yönelik olarak söylediği "Evli erkeklerle aşk olmaz. Bir gün senin de başına gelebilir..." sözlerine tepki gösteren Sever, "Evli erkeklerle işim olmaz. Seda Sayan'ın yaptığı çok ayıp. 14 yıldır bu piyasadayım. Hiç böyle bir olayla gündeme gelmedim. Kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Suçlamalara sadece gülüyorum" şeklinde konuştu. Seksi yıldız artık bu konuda kendisine suçlamada bulunanlara dava açacağını söyledi. Yani Sayan'a her an mahkeme yolu gözükebilir.
Yayın tarihi: 30.09.2005
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.