Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yuva yıkan bir adam olamam

Yuva yıkan bir adam olamam

Yalın ile Tuba Ünsal ilişkisinin neden gözlerden uzak yaşandığı ortaya çıktı: Yalın yuva yıkan adam olmak istemiyor.

Tuba Ünsal, Cem Cantaş'tan boşanmadan önce adının aşk dedikodularına karıştığı Yalın'la ilişkisini artık rahatça yaşıyor. Çift sık sık birlikte kulüplere gidiyor, ancak mekanlardan ayrı ayrı çıkarak gazetecilerle köşe kapmaca oynuyor. Bu gizliliği isteyen ise Yalın...

İki aydır saklanıyorlar
Yaklaşık iki aydır birlikte olan çift, ilişkilerini gizlemek için büyük gayret gösteriyor, gazetecilerden ısrarla kaçıyor. Çünkü Yalın, Ünsal'la ilişkisi boşanma öncesinde gündeme geldiği için "yuva yıkan adam" olarak anılmaktan korkuyor.

Gizlilikten taviz vermiyor
Öte yandan birlikte gittikleri mekanlardan yalnız çıkmaktan, barların arka kapılarından kaçmaktan yorulan Tuba Ünsal'ın durumdan şikayetçi olduğu söyleniyor... İddiaya göre çift bu yüzden tartışmış bile. Yalın ise gizlilikten taviz vermeyeceğini "Birlikte görüntü vermeyeceğiz. Benim bir imajım var, yuva yıkan adam olarak anılmak istemiyorum" sözleriyle belirtmiş.
(Hürriyet/Kelebek)
478
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.