Magazin

Yumruklaştılar mı?

Yumruklaştılar mı?

Yaprak Dökümü dizisi oyuncularını ekrana çıkaran Beyazız Öztürk, Tolga Karel'i neden programa almadı?

Yaprak Dökümü dizisini oyuncularının katıldığı Beyaz Show'a aşırı derecede alkollü giden Tolga Karel ortamın gerilmesine yol açtı. Ayakta bile duramayan Karel'i, Beyaz programına çıkartmazken aralarında bir arbede yaşandı.

Kahve içirdiler
Ay Yapım'ın yapımcısı Kerem Çatay'da oyuncusunun bu sorumsuz davranışı karşısında kızarken, Fahriye Evcen rol arkadaşına kahve içirerek ayıltmaya çalıştı.

Program başladığında bir bir konuklarını stüdyoya çağıran Beyaz, sıra Tolga Karel'e geldiğinde "Gelemiyor. İlerleyen dakikalarda herhalde aramıza katılır" diyerek olayı geçiştirdi.

Programın bitimine yakın konuğunu stüdyoya çağıran Beyaz kuliste yaşananları programına hiç yansıtmadı. Bu saate kadar beklettik seni kusura bakma" diyen Beyaz'ın hoşgörüsü karşısında Karel, "Utandırıyorsunuz beni" diyerek hatasını anlamıştı. Her anlatılana tuhaf hareketler sergileyerek gülen Karel programa geç gelmesinin nedenini İstanbul trafiğine bağladı.

Tolga Karel daha önce de alkollü bindiği uçakta yolcuları rahatsız ettiği için dayak yemişti. (Ayakligazete.com)
Yayın tarihi: 29.12.2010
547
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.