Magazin

Yüksel Ak'a bebek şoku

Yüksel Ak'a bebek şoku

Yedi aylık hamile olan manken Yaksel Ak, bebeğini kaybetti.

Önceki gün aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan manken, bebeğinin kalbinin durması üzerine apar topar ameliyata alındı. Bir hafta önce de babasının ölümüyle sarsılan Ak'ın, üzüntüden dolayı bebeğini kaybettiği söyleniyor.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında İzmirli işadamı Osman Rimer'le Roma'da evlenen manken Yüksel Ak, annelik heyecanı yaşıyordu. Yedi aylık hamile olan güzel manken, geçtiğimiz cuma günü babası Ahmet Ak'ın ölüm haberiyle büyük bir üzüntü yaşadı.

56 yaşındaki Ahmet Ak'ın kalp krizi sonucu vefat etmesinden sonra bir türlü kendini toparlayamayan Ak, önceki akşam bir canını daha kaybetti. Yedi aylık bebeğinin karnında kalbinin durması sonucu fenalaşarak hastaneye kaldırılan Ak, apar topar ameliyata alındı.

Yüksel Ak'ın bebeğinin ölüm haberi, bir hafta önce babalarını kaybeden ailede derin bir üzüntüye neden oldu. Güzel mankenin yaşadığı ani şok ve üzüntüden dolayı bebeğini kaybettiği söyleniyor.

Podyum dünyasında bir anda yayılan bu acı haber üzerine, Yüksel Ak'ın yakın arkadaşları olan Nefise Karatay, Tülin Şahin ve Pınar Tezcan, ilk uçakla izmir'e, Yüksel Ak'ın yanına gittiler. Daha önce de Gülben Ergen Aşkın Nur Yengi, aynı şekilde bebeklerini kaybetmişti.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 03.03.2006
588
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.