Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yoksa hiç çocuğu olmayacak mı?

Yoksa hiç çocuğu olmayacak mı?

Kate-William çiftine dair ilk dedikodu gündemde: İngiliz basını Middleton'ın asla bir çocuk sahibi olamayacağını iddia ediyor

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
YENİ PRENSESİ ÜZEN FRİKİK Amerikan In Touch Weekly dergisinden, Kraliyet ailesine kötü haber: Kate Middleton kısır olabilir. Şimdilik dedikodu mahiyetinde olan haberin kaynağı Kate'in kayınvalidesi, Prens Charles'ın eşi Camilla Parker-Bowles. Cornwall Düşesi Parker-Bowles'a yakın isimlerden gelen bilgiye göre, düşes arkadaşlarına 'yeni gelinin' çocuk sahibi olamayacağını söylemiş. Derginin haberinde düşesin, "Kate'in ergenlik çağında yaşadığı sağlık problemleri, çocuk sahibi olmasına engel olabilir" diye konuştuğu belirtildi. William da babası Prens Charles da evliliğin hemen ardından dünyaya geldiği için Kraliyet'in genç çiftinin de kısa süre içinde çocuk sahibi olması bekleniyor. Kraliyet biyografı Andrew Morton ise durumu, "Kate önümüzdeki dokuz ay içinde hamile kalmazsa, bu İngiliz geleneğine meydan okuması anlamına gelecek" diye yorumluyor. İngiliz basınıysa Cambridge Düşesi Kate'in kesinlikle çocuk sahibi olamayacağı kanısında. In Touch Weekly dergisi durumu Kraliyet doktoruna da onaylattığını öne sürüyor. İddialar doğru çıkarsa, Kraliyet'e katılan gelinlerin evliliğin hemen ardından hamile kalması geleneği kesintiye uğrayacak. William ve Kate'in evlatlık edinmesi durumunda ortada kan bağı olmayacağı için çocuğun tahta aday olabilme ihtimali yok. (Milliyet)
367
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.