Magazin

Yoksa bu iş biter!

Yoksa bu iş biter!

Angelina Jolie bu şartı kabul etmezse Brad Pitt onu terk edecek...

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in Bay ve Bayan Smith filminin setinde başlayan ilişkileri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen Brad Pitt ve Angelina Jolie cephesinden yeni haberlerin gelmediği tek bir gün bile geçmiyor. Magazin basınının taktığı adıyla Brangelina'nın evinden dışarıya sızan yeni haberlere göre Pitt, sevgilisine bir ultimatom verdi: "Ya benimle evlenirsin ya da bu ilişki biter!".

Çifte yakın bir kaynak OK dergisine yaptığı açıklamada Pitt, sevgilisine evlenmedikleri taktirde daha fazla çocuk istemediğini söyledi. Son olarak da Jolie'nin kendisiyle evlenmesini aksi halde ilişkilerinin sona ereceğini sert bir dille ifade etti. Aynı kaynak, ünlü aktörün ancak evlendikten sonra daha fazla çocuk seçeneğini değerlendireceğini de sözlerine ekledi. Jolie ve Pitt'in yakın çevresi ünlü çiftin ilişkisinin son dönemlerde pek iyi gitmediğini söyleyerek "Pitt ancak evlendikleri taktirde herşeyin düzeleceğini düşündüğünü" ifade ediyor.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.04.2009
374
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.