Magazin

Yok böyle sürpriz

Yok böyle sürpriz

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Yok Böyle Dans'ta bu hafta büyük bir sürpriz yaşandı. Yok Böyle Dans'ın en çok konuşulan isimlerinden biri, hatta favori çiftlerinden biri Burcu Esmersoy ve partneri Jake Davies sürpriz bir şekilde yarışmadan elendi.

Güncellenme tarihi:
BURCU ESMERSOY BURADA Program boyunca yaptığı danslar, söylemleriyle ve giydiği kıyafetlerle, sık sık gündeme gelen Burcu Esmersoy Yok Böyle Dans'ın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmaya veda etti. Azra Akın'ın birinci olduğu gecede ikinciliğin sahibi Eda Taşpınar, üçüncülüğün sahibi ise Pascal Nouma oldu. Derya Büyükuncu'nun adının dördüncü olarak açıklanmasının ardından , Defne Joy Foster ile son ikiye kalan Esmersoy, SMS oylamaları sonucu yarışmaya veda etti. Hem Burcu hem stüdyodakiler hem de ekran başındakiler çok şaşırdı. Sonuçlara kendisi bile inanamayan ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Burcu Esmersoy, yarışmadan elenme nedenini ablasına bağladı. Kendisine en çok SMS'i ablasının attığını söyleyen Esmersoy, "Bana en çok oyu ablam atıyordu, o şimdi burada ve telefonu kapalı sanırım o yüzden böyle bir sonuç doğdu. Ama bu duruma en çok sevgili müdürüm Fuat Akdağ sevinmiştir " diyerek espri yaptı.
Yayın tarihi: 17.01.2011
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.