Magazin

Yok böyle şok!

Yok böyle şok!

"Yok Böyle Dans"ın jürisinde yer alacağı aylar öncesinden açıklanan Asena kadrodan son anda çıkartıldı. 2 gün önce Acun Yapım'dan gelen telefonla şoke olan Asena'ya yarışmada yer alamayacağı bildirildi.

Güncellenme tarihi:
ASENA FOTOĞRAFLARI Çok üzülen ünlü oryantalin yakınlarına "Birileri benim ekmeğimle oynadı, çok üzgünüm" diye dert yandığı öğrenildi. Acun Ilıcalı ise yaptığı açıklamada Asena'nın iş yoğunluğundan dolayı jüriden ayrıldığını, aralarında herhangi bir sorununun olmadığını belirtti. Bu ayrılık kararı twitter'da ilginç yorumlara neden oldu. En dikkat çeken yorum ise şuydu: "İbrahim Tatlıses'in düğün fotoğrafı ilk kez acunn.com'da yayınlandı. Bu işte İbo'nun parmağı olmasın sakın." Başka bir iddiaya göre ise Tatlıses, Acun Ilıcalı'dan Asena'yı programın kadrosundan çıkarmasını istedi. Asena'nın yerine yarışmanın jürisine geçen yıl "Yok Böyle Dans"da birinci olan Dünya Güzeli Azra Akın getirildi. Şimdilerde konuyla ilgili sessizliğe bürünen Asena geçen hafta yaptığı bir röportajda "Jüride olduğum için çok heyecanlıyım" demişti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.10.2011
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.