Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yoğun tempodan sıkıldı

Yoğun tempodan sıkıldı

"Ah Mary Vah Mary", "Charlie'nin Melekleri" filmlerinin yıldızı Cameron Diaz, OK dergisine verdiği röportajda artık yılda bir ya da iki filmde oynamak istediğini söyledi.

Ünlü yıldızın fotoları sağda

Cameron Diaz, Hollywood'un en çok kazanan ve aynı zamanda en sevilen oyuncularından biri. Uzun bir süredir şarkıcı Justin Timberlake'le birlikte olan Diaz, hayatta istediği her şeye sahip olmuşa benziyor.

Güzel oyuncu, OK dergisine verdiği röportajda hakkında merak edilen birçok konuya değindi. Son dönemde Cameron Diaz'ın artık eskisi gibi film çevirmeyeceği söyleniyordu. Oyuncu bu konuya açıklık getirdi: "Şu sıralar ne yapacağımı pek bilemiyorum. Film çevirmek konusunda kendi kendime karar verme şansım pek yok. Ama ileride yılda bir film, hatta iki yılda ya da dört yılda bir film çevirmeyi düşünüyorum. Yoğun tempodan sıkıldım. Hayatımı yaşayabilmek için kendime daha fazla zaman ayırmalıyım."

SEYAHAT ETMEYİ SEVİYOR
Özel hayatı hakkındaki sorulara "Justin'le çok mutluyum" cevabını veren Cameron Diaz, kazandığı parayı nasıl değerlendirdiğini de anlattı: "Benim öyle pahalı meraklarım yok. Paramı uzun yolculuklara ve güzel yemeklere harcamaktan zevk alırım."
(Hürriyet)
431
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.