Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yine Gülben şov

Yine Gülben şov

Yeni albümünün tanıtım gecesinde Gülben Ergen ilginç kostümü ile dikkat çekti.

Aynı şirketten, aynı dönemde albüm çıkaran Gülben Ergen ile Demet Akalın, aynı gece konser verdi. "Aşk Hiç Bitmez" adlı albümünün ilk konserini TİM'de veren Gülben Ergen ile "Dans Et" adlı albümünün ilk konserini Gayrettepe Discorium'da veren Demet Akalın, hayranlarını coşturmayı bildi.

Her albümünün ilk konserinde büyük bir sahne şovu hazırlayan Gülben Ergen, "Aşk Hiç Bitmez" adlı yeni albümünde de bu kuralını bozmadı. TİM Show Center'da gerçekleştirilen konserde sahneye metal bir tüpün içinde dans gösterileri ile çıkan Ergen, tüpün dönerek açılmasıyla hayranlarıyla buluştu. Konser boyunca Canan Yaka imzalı dört kostüm giyen Ergen, sahnedeki dev ekranlar ve dansçılarıyla hayranlarına hem sahne şovlarıyla hem de seslendirdiği şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.

Ergen, ikinci bölümün başında "Yonca Bahçesi" adlı şarkısında tüm sahneyi kaplayan dev bir etekle ve sahnenin en yukarısından aşağıya inerek tüm izleyicileri şaşırttı.

110 kişilik bir ekibin hazırladığı özel sahne tasarımı için led ekranlarda Gülben Ergen'in özel çekilmiş görüntüleri ve kliplerinden de sahneler kullanıldı. Sanat Yönetmeni olarak Deniz Akel'in de aralarında bulunduğu ekipte, 10 dansçısının yanı sıra Yasemin Yalçın'ın kızı Eylül de yer aldı. Nihat Odabaşı'nın yönetmenliğindeki konser sırasında sahnede yer alan led ekranlardaki görüntüler, sahne şovuna renk katarken dansçıların ve Gülben Ergen'in performansı dikkat çekti.

"Aşk Hiç Bitmez"in konserlerine devam edecek olan sanatçı, 21 Mart'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde, 29 Mart'ta da Ankara Anadolu Kültür Merkezi'nde bir konser verecek.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.03.2008
476
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.