Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yılın en romantik olayları

Yılın en romantik olayları

Hollywood yıldızları Tom Cruise ile Katie Holmes'un evliliği, ünlü magazin dergisi People tarafından 2006'nın en romantik olayı seçildi.

Ünlü magazin dergisi People, geride bırakmaya hazırlandığımız 2006 yılının en romantik olaylarını derledi. Buna göre, 'Suri' adlı bir bebek sahibi olan Tom Cruise (44) ile Katie Holmes´un (28) 18 Kasımda İtalya´daki Bracciano Şatosundaki düğünü, yılın en romantik olayı seçildi.

Çift, 2005 yılında Nisan ayında başlayan aşklarını Kasım ayında dillere destan bir düğünle taçlandırdı. Aralarında Will Smith, David ve Victoria Beckham, Jennifer Lopez ile Marc Antony'nin de bulunduğu 150 ünlü konuğun katıldığı düğün günlerce konuşuldu, hatta konuşulmaya devam ediliyor.

En romantik hediye
2006 yılının ikinci romantik çifti ise sinema dünyasının ünlü yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt oldu. Bu yıl içinde 'Shiloh Nouvel' adlı bir kız çocuk sahibi olan ve evlenmek istemediklerini her fırsatta dile getiren çift, romantizmde ise sınır tanımıyor.
570
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.