Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yılın en kötü köpek sahibi

Yılın en kötü köpek sahibi

ABD'nin popüler iki köpek dergisi The New York Dog ve The Hollywood Dog, ünlüler arasında yılın en iyi ve en kötü köpek sahiplerini seçti. Köpeğini bir çanta gibi yanında taşıyan Britney Spears en kötü köpek sahibi seçildi.

2006 yılının en ilginç değerlendirmelerinden birini Amerika'nın iki popüler köpek dergisi; The New York Dog ve The Hollywood Dog yayınladı. Bu iki derginin okuyucuları arasında düzenlediği ankete göre yılın en kötü köpek sahibi Britney Spears seçildi. Köpekseverler, Britney'i Chihuahuas cinsi üç köpeğini gittiği her davette yanında bir çanta gibi taşımakla suçluyorlar.

Bazı okuyucular, asi şarkıcı Kevin Federline'ın hayatına girdikten sonra Britney'in köpeklerini ihmal ettiği görüşünde. Listenin köpeklere kötü davranan ikinci ünlüsü ise Paris Hilton. Paris köpeklerine aksesuvar gözüyle bakmak ve onları çılgın gece hayatına alıştırmakla suçlanıyor.

Yılın en iyi köpek sahibi ise Amerika'nın en ünlü talk-show'cusu Oprah Winfrey seçildi. Köpekseverler, ünlü talk-show'cunun beş köpeğine de çocukları gibi baktığını düşünüyorlar. Programında köpek haklarını sonuna kadar savunan Winfrey'i başarılı oyuncu Tori Spelling ve Nicollette Sheridan takip ediyor. Köpekseverlerin en çarpıcı eleştirisi ise ünlülerin köpeklerini kamuoyuna karşı sempati kazanma aracı olarak kullandıklarını yönünde.

En İyi Köpek Sahipleri
1- Oprah Winfrey
2- Tori Spelling
3- Beth Ostrosky
4- Nicollette Sheridan

En kötü Köpek Sahipleri
1- Britney Spears
2- Paris Hilton
3- Serena Williams
4- Courtney Love
(Hürriyet)
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.