Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yılın düğünleri

Yılın düğünleri

2005 yılı, aşk ve evlilik açısından ünlüler için çok verimli geçti.

Avrupa saraylarında yapılan muhteşem düğünlerle, ünlü isimlerin düğünleri birbirleriyle yarıştı. OK dergisinin son sayısında, dedikoduları hálá süren yılın düğünlerini tanıtan bir araştırma yer aldı.

Prens Charles- Camilla Parker Bowles
Hayatlarının sonbaharında evlendiler
İngiltere veliahtının yıllanmış sevgilisi Camilla Parker Bowles ile evlenip evlenmeyeceği İngiltere'de yıllardır tartışılıyordu. Arada sırada Kraliçe'nin bu evliliğe izin vermeyeceği ileri sürülüyor, sonra bu haberler yalanlanıyordu. Sonunda sevgililer, hayatlarının sonbaharında da olsa, evlenmeyi başardılar. Dini tören sadece 20 dakika sürdü. Canterbury Başpiskoposu'nun yönettiği törenden sonra Windsor Şatosu'nda 800 davetlinin katıldığı muhteşem bir şölen düzenlendi.

Tom Parker Bowles- Sara Buys
Annesini bile kıskandırdı
İngiltere veliahtının üvey oğlu Tom Parker Bowles, annesi Camilla'nın düğününden etkilenmiş olacaktı ki, düğünün muhteşem olması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadı. Ana-oğulun düğün rekabetinde kazanan taraf gene anne oldu. Düğüne 400 davetli katıldı. Dini tören 35 dakika sürdü. Bu düğün İngiliz yüksek sosyetesiyle gösteri dünyasının ünlülerini bir araya getirdi.

Natasha Kaplinsky- Justin Bower
Kot giyeceğim dedi ama göz kamaştırdı
İngiliz televizyonunun sevilen haber spikerlerinden Natasha Kaplinsky, BBC televizyonunun düzenlediği dans yarışmasında ona eşlik eden Justin Bower ile evlendi. Gelin hanım, önce gelinlik giymek istemediğini söylemişti. Hatta düğüne blue jean pantolonla gidebileceğinden de söz ediyordu. Ama düğün günü, gelin hanım muhteşem gelinliğiyle soluk kesti. Nikáh töreninden sonra yüzlerce davetli Somerset yöresinin en büyük otelinde şampanyalıbir davetle ağırlandı.

Peter Andre-Katie Price
İki çocuklu çiftin pembe düğünü
Pembe gelinliği ve hanedan mensuplarını bile kıskandıracak kadar güzel tacıyla Katie Price, çok hoş bir gelin olmuştu. Gelin, külkedisi örneği pembe bir atlı arabayla düğünün yapılacağı Hiclere Şatosu'na geldi. Bu düğünün benzerlerine ancak masallarda rastlandığını belirtelim. Çiftin iki çocuğunun olması da düğünün tılsımını bozmadı.

Ashton Kutcher-Demi Moore
En kalabalık ailenin düğünü evdeydi
Gösteri dünyası, Demi Moore ile Ashton Kutcher, iki yıl süren beraberliklerini Kabbala kurallarına göre düzenlenen bir törenle resmiyleştirdiler. Demi Moore'un eski kocası Bruce Willis, kızları ve gelinle damadın yakın dostları törene katıldılar. Daha sonra ünlü çiftin yaşadığı villanın arka bahçesinde bir düğün daveti verildi.
(Hürriyet)
377
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.