Magazin

Yılın aşk iddiası

Yılın aşk iddiası

Fahriye Evcen'le görüştüğü öne sürülen futbolcu Burak Yılmaz, genç oyuncuyu tanımadığını açıkladı. Kariyerinde başarılı olmak için kendine 'sevgili yasağı' koyduğunu söyleyen Yılmaz, 'Sevgiliye ayıracak zamanım yok' dedi.

Güncellenme tarihi:

Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz, Fahriye Evcen’le görüştüğü iddiasına yanıt verdi. Yılmaz’ın geçtiğimiz gün, Arda Turan’la Sinem Kobal’ın yakınlaşmasına da vesile olan Dilara Endican’ın evinde Evcen’le bir araya geldiği, birbirlerini daha yakından tanımak isteyen ikilinin uzun süre sohbet ettiği öne sürülmüştü. Endican’ın evine televizyon programıyla ilgili görüşmek için gittiğini söyleyen Yılmaz, Evcen’in orada olmadığını ve genç oyuncuyu tanımadığını söyledi:

FAHRİYE EVCEN FOTOĞRAFLARI

"Fahriye’yi tanımıyorum. Dilara Hanım’ın evine de programıyla ilgili konuşmak için gittim. O gün evde kimse yoktu. Sevgilim yok benim. Başarıya giden bir yoldayım, sevgiliye ayıracak zamanım yok. Bu konuda kendime yasak koydum.” Fahriye Evcen’in adı daha önce de Burak Yılmaz’ın takım arkadaşı Hamit Altıntop’la anılmıştı.

Yayın tarihi: 03.04.2013
837
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.