Magazin

Yılın Adamı Ödülü Kıvanç Tatlıtuğ'un!

Yılın Adamı Ödülü Kıvanç Tatlıtuğ'un!

Bu yıl beşincisi düzenlenecek GQ Men Of The Year töreninde ödül alacak isimler belli oldu. “Cesur ve Güzel” ile dizi setlerine iddialı bir dönüş yapan Kıvanç Tatlıtuğ’a törende Yılın Adamı ödülü sunulacak.

Büyük gün öncesi dergiye özel bir röportaj veren Tatlıtuğ, milyonlarca hayranının düşüncesinin aksine mükemmel bir adam olmadığını belirtti, “Mükemmel olma isteği insanı mutsuz eder. Ben kusurlu ve ders almayı bilen bir adamım” dedi.

Ünlü oyuncu, eşi Başak Dizer’le ilgili ise şunları söyledi:

“Bir hayatı, bir geleceği iki kişi yaşamaya başladığınızda; iki kişi bir olduğunuzda değişiyormuş meğer her şey. Nasıl diyeyim, ‘tam’ hissediyorum kendimi. Bu herkesin yaşayabileceği bir duygu değil ve yaşayabilenler çok şanslı. Ben çok şanslıyım. ‘Sevmek’ ve ‘güvenmek’ insana gökten bir paketin içinde gelmiyor. Sen bulabilirsen buluyorsun. Sevmek, hele ki güvenmek benim için çok zor. Bu yüzden çok kıymetli bir şey yaşıyorum ve onu sarıp sarmalıyorum. Yani aktörüm diye mutlu yuva hayali kuran bir adam olamaz mıyım?”

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 21.12.2016
1240
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.