Magazin

Yıldızların kavgası bitmez

Yıldızların kavgası bitmez

Tüm dünyanın tanıdığı yıldızlar arasında hep dostluk rüzgarları esmiyor.

Sinema dünyasında şöhret aslanın ağzında. Stüdyoların kapılarını aşındıran genç oyuncu adayları daha o günlerde birbirleriyle rekabete başlıyorlar. Adaylar oyunculuk sıfatını aldıktan sonra da, rekabet kavgaya dönüşüyor. Hollywood'un kurulduğu günden beri bu gelenek değişmedi. Eski kavgalıları bir yana bırakıp, şimdi yenilerin durumuna bakalım.

Michael Vartan-Jennifer Garner
Bazen eski sevgililer de, birbirlerine düşman kesiliveriyorlar. Yönetmen Michael Vartan ile oyuncu Jennifer Garner büyük bir aşk yaşıyorlardı. Garner'in Ben Affleck ile beraber olması, ikilinin iş ilişkilerini de bozdu. Eski sevgililer, şimdi birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya dökmekte yarışıyorlar.

Paris Hilton-Brandon Davis
Dünya sosyetesinin yakından takip ettiği, çılgınlıklarıyla ünlü olan Paris Hilton ile Brandon Davis, bir zamanlar içtikleri su ayrı gitmeyen iki arkadaştılar. Günün birinde Brandon Davis, Paris Hilton'u ırkçılık yapmakla suçlayınca ortalık karıştı. İki eski dost, şimdi iki yeni düşman.

Ashton Kutcher-Topher Grace
Genç aktörler, kavga etmek için fırsat kolluyorlar. Demi Moore'un sevgilisi Ashton Kutcher, eski arkadaşı Topher Grace'e ateş püskürüyor. Genç aktör, arkadaşına kızmakta biraz da haklı. Grace, Ashton Kutcher'in Demi Moore ile olan ilişkisini ağır bir dille eleştirmeye kalkışınca, Ashton Kutcher de arkadaşına demediğini bırakmadı. İki aktör artık davetlerde birbirlerine selam bile vermiyorlar.

Michael Jackson-Eminem
Müzik dünyasında ise Michael Jackson ile Eminem arasındaki kavga dikkat çekiyor. İlk saldırı Eminem'den geldi. Genç rapçi, Michael Jackson'ın son albümüyle alay etti. Müzik dünyası ise Michael Jackson'a karşı Eminem'in tarafını tutuyor.

Elton John-Madonna
Yaptığı müzikle İngiltere Kraliçesi'nin 'Sir' ünvanı verdiği Elton John, Madonna'nın konserlerinde playback yaptığını ileri sürerek ünlü sanatçıyı suçlamıştı. Madonna da boş durmadı, Elton John'un eşcinselliğini alaya alan sözler söyledi. İki sanatçı, kazara bir davette karşılaşırlarsa, birbirlerini düşmanca bakışlarla süzüyorlar.
(Hürriyet Kelebek)
Yayın tarihi: 18.11.2004
466
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.