Magazin

Yıldızlardan özel diyetler

Yıldızlardan özel diyetler

Hollywood'un yıldızları, diyetisyenlerin tavsiyelerine ek olarak kendi geliştirdikleri özel beslenme programlarını da uyguluyorlar.

Seksi güzellerin fotoları sağda

Çikletle hiç acıkmıyor
Pamela Anderson, şekersiz çiklet çiğneyerek zayıflıyor. Bir çiklet sadece 10 kalori içeriyor. Anderson, yemeklerden önce ve öğün aralarında sürekli sakız çiğneyerek açlık krizlerinden kurtuluyor.

Kepekliden şaşma
Avustralyalı şarkıcı Dannii Minogue, kepekli yiyecekleri tercih ediyor. Sanatçı, vücudunun inceliğini korumak için posalı besinlere ağırlık verdiğini söylüyor. Kepekli ürünlerin vücutta kan şekeri miktarını dengeleyip acıkmayı önlediği belirtiliyor.

Çilek gibisi var mı
Jessica Simpson, bedenini küçültebilmek için elinden çilek tabağını hiç düşürmüyor. Simson, yemek öncelerinde C vitamini deposu çilekleri yiyerek iştahını kesiyor. Üstelik bir çilek tanesinde sadece üç kalori var.

Çikolatayla zayıfla
Çikolatalı pastalar iştahınızı kabartıyorsa, sakın damak zevkinize yenik düşmeyin. Jessica Alba, çikolatalı pasta yerine düşük kalorili çikolata ve donmuş yoğurtla tatlı ihtiyacını gideriyor. Bu yöntem ayrıca seksi yıldızın kalçalarının genişlemesini önlüyormuş.

Kırmızı etle formda kalıyor
Angelina Jolie, birçok meslektaşının aksine kırmızı et bayılıyor. Özellikle ızgara etler, yıldızın sofrasından hiç eksik olmuyor. Ancak Jolie, etin yağsız olmasına dikkat ediyor. Yağsız ızgara et, Angelina Jolie'yi diri tutup kilo almasını önlüyormuş.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.09.2006
437
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.