Magazin

Yıldız olmadan önce

Yıldız olmadan önce

Eski fotoğraflara baktığımızda kendimizi tanımakta zorluk çekeriz. Ünlülerde de aynı durum söz konusu. İşte Hoollywood starlarının birbirinden ilginç gençlik fotoğrafları.

Değişim fotogaleride!..

Angelina Jolie (1988)
 • O hep muzip

  Angelina Jolie'nin başında şapkası, örgülü saçları ve yüzündeki muzip ifadeyle poz vermiş olması sizi aldatmasın. Bu fotoğraf çekildikten kısa bir süre sonra Angelina Jolie, Rolling Stones topluluğunun Bebeğimi Gören Var mı? adlı video klibinde rol aldı.

  Brad Pitt (1988)
 • Şoförlük yapıyormuş

  Kadınlar, bu genç adamın belinden yukarısının çıplak olmasını tercih ediyorlar. Ama bu fotoğrafın çekildiği günlerde podyum dünyasına kendini kabul ettirmeye çalışan manken adayı için bu reklam fotoğrafı büyük önem taşıyordu. Çünkü o günlerde Brad Pitt bir otomobil kiralama şirketinde şoförlük yapıyordu.

  Matt Damon (1986)
 • Tanıdınız mı?

  Tamam, Matt Damon Oscar'lı bir aktör. Buna kimsenin itirazı yok. Ama genç aktörün New England Tiyatro Festivali'nde Bravo Cappuccio oyununda bir Humpty Dumpty kıyafetiyle sahneye çıktığını hatırlayanınız var mı?

  Gwyneth Paltrow (1989)
 • İlk filmi güvenli seks

  Bu kare, Oscar'lı aktris Gwyneth Paltrow'un kamera karşısına geçtiği ilk reklam filminden. Reklamın konusu ortaöğretim öğrencilerine güvenli seksi tanıtmak.

  Demi Moore (1981)
 • İçine çok kapanıktı

  80'li yıllarda pek moda olan fırfırlı kıyafetler, geleceğin sinema oyuncusu Demi Moore'u pek etkilemiş. O günlerde bugün için çok kapalı sayılan mayosunda da fırfır modası etkisini gösteriyor.

  Tom Cruise (1984)
 • Gülüşü hep aynı

  1984 yapımı Risky Business filminde daracık beyaz atletliyle dikkat çeken Tom Cruise, bugün kendisine ayrı bir karizma katan ünlü gülüşünü o yıl denemeye başlamış ve bu gülüşü şansının açılmasını sağlamış. Fotoğrafa bakılırsa Tom Cruise, ünlü olmayı 22 yıl önce aklına koymuş.

  Charlize Theron (1994)
 • Bir zamanlar mankendi

  Oscar'lı yıldız Charlize Theron, Hollywood'da fırtınalar estirmeden önce Milano'da iç giyim defilelerine çıkan tanınmamış bir mankendi. Zamanla Milano'da podyumların kraliçesi oldu. Sonra da genç mankene Hollywood yolu göründü.
  (Hürriyet/Kelebek)
  Yayın tarihi: 05.09.2006
 • 367
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.