Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yıldız Neşet ustayı kızdırdı

Yıldız Neşet ustayı kızdırdı

Birçok ünlü sanatçı ve grubun sahne aldığı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda, önceki akşam fantezi müziğin ünlü sanatçısı Yıldız Tilbe ile Neşet Ertaş konser verdi.

Programın ilk bölümünde sahneye çıkan Tilbe, programını uzatınca, kendisinden sonra sahneye çıkacak olan Türk Halk Müziği'nin duayen sanatçılarından Neşet Ertaş'ı bir hayli kızdırdı.

Şarkı ve türküleriyle Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran binlerce hayranını coşturan Tilbe, kendine has danslarıyla da ilgi odağı oldu. Ancak programını bir türlü bitirmeyen, seyirciden gelen istekler nedeniyle sahneden bir türlü inmeyen Tilbe'nin bu tavrı, ünlü türkücü Neşet Ertaş'ı çileden çıkardı.

Saatler 23.30'u gösterdiği halde hala şarkılarını söylemeye çalışan Tilbe'yi, görevliler uyarmaya çalıştı. Sinirinden kuliste ne yapacağını şaşıran Neşet Ertaş, sahneye çıktığında seyircilere durumu yansıtmamaya çalıştı.
(Hürriyet)
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.