Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeter artık boşanalım

Yeter artık boşanalım

Boşanma süreçleri yılan hikayesine dönen Şenlendirici çifti, tekrar ayrılma kararı alarak mahkeme yoluna çıktı.

Yeni çıkaracağı albüm ve konser çalışmalarına yoğunlaşan Hüsnü Şenlendirici, geçtiğimiz yıl boşanmaktan vazgeçtiği eşi Nazire Şenlendirici'yi boşanmaya ikna etti. Günaydın'ın haberine göre çift, mahkeme gününü bekliyor.

Albüm hazırlık sürecinde özel hayatının gündemde olmasını istemeyen Şenlendirici, sessiz sedasız dava açmaya hazırlanırken; boşanma konusunu sadece yakın çevresiyle paylaştığı belirtildi. Söylentilere göre; ünlü klarnetçi, mutluluğu bulamadığı için eşiyle konuşarak, boşanmak istediğini bir yıl aradan sonra tekrar dile getirdi. Nazire Hanım'ın da onayladığı boşanma davasının günü henüz belli değil. Şenlendirici'nin yakın larına "Bu konunun çözülmesi gerekiyor. Zaten yıllardır ayrı yaşıyoruz. Çocuklarımız da bu durumdan etkilenmedi" dediği belirtiliyor.

Eşinin talepleri çaresiz bıraktı
Geçtiğimiz yıllarda, Nazire Şenlendirici'ye boşanma davası açan ünlü klarnetçi; bir süre sonra davadan vazgeçmişti. Nazire Şenlendirici'nin talep ettiği 2 milyon lira tazminat, kendisi için 15 bin, oğlu için 7 bin 500 ve kızı için de 5 bin lira olmak üzere toplam 27 bin 500 lira nafaka; çok konuşulmuştu. Şenlendirici; önce Nazire Hanım'a güzellik salonu açmış, ardından da ev almıştı. Bunlara rağmen Nazire Şenlendirici'yi ikna edemeyince de boşanmaktan vazgeçmişti.
(Hürriyet)
521
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.