Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeşim Salkım'ı öldürürüm

Yeşim Salkım'ı öldürürüm

Şaibeli ödül skandalında yeni iddia: Yeşim Salkım'ın Cansever'e verilmesini sağladığı ödülün sahibi Seren Serengil mi?

Geçtiğimiz haftalarda gündeme bomba gibi düşen şaibeli ödül tartışmasının ardından "Dobra Dobra'ya konuk olan Yeşim Salkım yalnızca Hilal Cebeci ve Cansever'in ödül alması için ricada bulunduğunu açıklamıştı.Programın konuğu olan Seren Serengil'in "sana da haksızlık yapıldı mı? Sorusuna verdiği cevap Cansever'e verilen ödülün gerçek sahibinin Seren Serengil olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi. Seren Serengil kendisine sorulan soruyu şöyle cevapladı:

"Kaseti satmadığı halde özel ilişkilerinden dolayı haksız yere ödüller verildi. "Bir gecenin Hatırına" 170 bin satmıştı. O dönem en çok söylenen şarkıydı. Cansever benim kategorimdeydi. Yeşim Salkım'ın ödülü o alsın diye rica ettiğini bilmiyordum. Şimdi öğrendim. Yayına bağlanırsa Yeşim Salkım'ı öldürürüm."

Evlenmelerinin sebebi benim
Seren Serengil, "Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan Yeniden barışacaklar" derken Serengil'in bu görüşüne katılmadığını belirten Pınar Altuğ düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

"Tamer'i ve Arzu'yu en iyi tanıyanlardan biriyim. İki buçuk sene birlikte çalıştım. Evlenmelerinin sebebi de benim. "Yeter artık evlenin, bu kadına bir tarih ver" diyen de benim. Bir kere onlar çok eski dostlar birbirlerinin aleyhinde konuşmazlar. Tamer, Zeyno'ya çok düşkün. Bu nedenle, onlar hemen her gün haberleşip görüşüyorlar. Bu yeniden bir araya gelmeleri anlamına gelmez"dedi.Seren Serengil'in "Arzu Tamer'in evinde oturduğu sürece hayatına kimse giremez. Tamer böylece yine kendini garantiye almış oldu" sözü yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. Pınar Altuğ "Etrafta boşandığı zaman ceketini alıp giden kadınlar var. Tamer karısının düzeninin bozulmasını istemedi" diyerek Tamer Karadağlı'yı savunması polemiği büyüttü.
(Hürriyet)
337
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.