Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeşilmen'in ilginç 2007 dilekleri

Yeşilmen'in ilginç 2007 dilekleri

TV dünyasının sempatik yüzü Yeliz Yeşilmen, 2007 yılıyla ilgili ilginç dileklerde bulundu.

Yeni yılda aşk, evlilik ve çocuk istediğini belirten seksi yıldız, "Kendini yıldız sanan birçok insanın miadı doldu. Türkiye'nin gerçek ve kalıcı yıldızlara ihtiyacı var" diyor.

TV dünyasının sempatik sunucu ve oyuncusu Yeliz Yeşilmen, 2007 yılıyla ilgili ilginç dileklerde bulundu. Yeni yılda aşk, evlilik ve çocuk istediğini belirten seksi yıldız, "Kendini yıldız sanan birçok insanın miadı doldu. Türkiye'nin gerçek ve kalıcı yıldızlara ihtiyacı var" dedi.

Ekranların sempatik sunucu ve oyuncusu Yeliz Yeşilmen, yeni yılla ilgili dileklerini açıkladı: "Yeni yılı sevgi ve aşk yılı ilan ediyorum. 2006 yılında adını bile duymadığımız şöhret budalaları ekranları basmıştı. Çamaşır suyu ile temizlenmiş, gerçek yıldızlar 2007 yılına kalacaklar. Halkımız yeni yılda 2006'daki gibi şöhret budalalarına prim vermeyecek".

Türkiye'nin yeni yılda yeni yıldızlara ihtiyacı olduğunu belirten Yeşilmen; "Üzgünüm her albüme bir sevgili ve sansasyon sığdıramıyorum. İşimi delikanlı gibi yapıyorum. Başarılarımı çekemeyen, beni kıskanan insanlar var. Artık kendini star ilan eden çok değerli büyüklerimiz bir zahmet kenara çekilsinler de bize izin versinler. Kendini yıldız sanan birçok insanın miadı doldu. Türkiye'nin gerçek ve kalıcı yıldızlara ihtiyacı var" dedi.
600
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.