Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeşilmen: Karı-koca olamadık

Yeşilmen: Karı-koca olamadık

16 yaşındayken ailesi tarafından zorla evlendirilen Yeliz Yeşilmen, bir yıl süren evliliğinde yaşadığı dramı anlattı.

Sema Denker / Hürriyet


Boşandığında bakire olduğunu açıklayan Yelizmen, "Genç kızlığımı yaşayamadım. Hayatım ailelere, gençlere örnek olsun" dedi...

Karı-koca olamadık
Tuncay (Aslan) yani eski eşim, beni düğünde görmüş, aşık olmuş. O gece ailesine söylemiş. O zaman ben 16, Tuncay da 20 yaşındaydı. Bir hafta içinde söz kesildi. Önce Antakya'da lüks bir düğün yapıldı. Gerdek gecesi utancımdan başka odada soyup yatmıştım. Eşimle karı-koca olmadık. Sadece flört ettik... Evcilik oynayan iki çocuk gibiydik.

Kimse inanmadı
İlişkiye girmediğimize kimse inanmıyordu. Sonra Tuncay beni Almanya'ya aldırmak için işlemleri başlatmak üzere Bremen'e gitti. Bir ay sonra ben de Almanya'ya gittim. Uçaktan inip eve gittiğimizde kapıyı Tuncay açtı. Hiç suratıma bakmadan annesine sarıldı. Bana merhaba ile demedi. Dondum kaldım. Bir ay içinde çok değişmişti.

Büyü yapılmış
Bir gün kayınvalidem fala baktırmış. Oğluna büyü yapıldığını söylemişler. Kayınvalidem bir gün oğlunu ikna edip, Hollanda sınırında bir hocaya götürdü. Sonra bu hoca eve geldi. Evdeki büyüyü bozması için üç gün o adamla aynı odada kaldık. Başka yer yoktu. O koltukta, ben yerde yatıyordum. Ya hoca bana bir şey yapsaydı?
Yayın tarihi: 12.02.2007
845
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.