Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yerli Victoria'lar

Yerli Victoria'lar

Hülya dergisi, Türkiye'nin ünlü futbol takımlarının başarılı futbolcuları Rüştü Reçber, Tümer Metin, Mustafa Doğan, Murat Şahin, Volkan Arslan ve Ergün Penbe'nin eşleriyle fazla da yabancı olmadıkları bir yerde, yeşil sahalarda buluştu.

Kimi kaleye geçti, kimi yan hakemlik yaptı. Ve hiçbiri zarafet ve güzellik açısından, David Beckham'ın eşi Victoria'dan geri kalmadı.

"Futbolcu eşi olmanın hiçbir zorluğu yok"
Cansu Metin (F.B.'li Tümer Metin'in eşi)

Bizi ortak bir arkadaşımız tanıştırdı, bir yıl sonra da evlendik. Bana kalırsa futbolcu eşi olmanın, sanılanın aksine hiçbir zorluğu yok. Takım derseniz; babam Fenerbahçe'liydi ve ben hep Fenerbahçe maçlarını izleyerek büyüdüm. Ama takım tutma şansımızın olduğunu sanmıyorum. Tümer hangi takımdaysa onu desteklerim. Bir de ben Tümer'i eşim olduğu için değil, insan olarak ayrı bir yere koyuyorum. Bir kere çok zeki, komik, karizmatik... Agresif görünüyor, ama herkes tanıyınca göründüğü gibi olmadığını söyler. Başlarda Volkan'a güvenemedim.

"Galatasaray Spor Kulübü'nde staj yaparken tanıştık"
Merve Arslan (Ankaraspor'lu Volkan Arslan'ın eşi)

Volkan'ın çapkınlık bombalarının fazla olduğu bir dönemdi. Arkadaşlık teklifiyle gelince güvenmekte tereddüt ettim. Ama terbiyesi ve karakteriyle bana da, aileme de bir takım şeyleri ispatladı. Tanıştıktan iki yıl sonra, 25 Haziran 2005'te evlendik. Evlendikten sonra iyi bir futbol izleyicisi oldum ama Galatasaraylı'yım. Türkiye ve dünyanın eşinizi tanıyor olması çok hoş... Bir de eğer başarılı bir dönemse herkes sizi baş tacı ediyor. En büyük korkumuz ise sakatlanma. Çok büyük sakatlıklarda içimiz gidiyor.Eskiden futboldan hoşlanmazdım
Yayın tarihi: 09.10.2006
1083
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.