Magazin

Yerli Marilyn'in albüm telaşı

Yerli Marilyn'in albüm telaşı

Dizi film oyunculuğuyle yetinmeyip sahnelerde de kendini kanıtlama çabasına giren Yeliz Yeşilmen, yeni albümü için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz günlerde özel bir fotoğraf çalışması için objektif karşısına geçen ve Marilyn Monroe pozları veren Yeşilmen, hazırlıklarını sürdürdüğü albümden çok umutlu...

Dizi film oyunculuğuyle yetinmeyip sahnelerde de kendini kanıtlama çabasına giren Yeliz Yeşilmen, yeni albümü için kolları sıvadı. Geçtiğimiz günlerde özel bir fotoğraf çalışması için objektif karşısına geçen ve Mariyln Monroe pozları veren Yeşilmen, hazırlıklarını sürdürdüğü albümden çok umutlu...

2006'da "Elemtere Fiş" adında bir albüm çıkaran, ancak istediği çıkışı yakalayamayan şarkıcı, "Bu kez çok daha bilinçli ve titiz davranıyorum. Hem işbirliği yaptığım ekip çok iyi, hem de şarkı seçimlerim... İnsanlar bu yıl benim şarkılarımı dinleyecek, benim şarkılarımla dans edecekler" diyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.01.2007
320
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.