Magazin

Yeni Yarışma:“En İyi Ben Söylerim”

Yeni Yarışma:“En İyi Ben Söylerim”

Sunuculuğunu Çağla Şikel‘in yaptığı , jüri koltuğunda Serdar Ortaç ve Kibariye‘nin olduğu ve yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği yeni yarışma “En İyi Ben Söylerim” Fox TV de ekrana geliyor.

Fox Tv ekranlarında yakında başlayacak olacak yeni ses yarışması "En İyi Ben Söylerim"in jüri üyeleri Serdar Ortaç, Kibariye ve programın sunucusu Çağla Şıkel çekimlere başladı. En İyi Ben Söylerim, Acun'un O Ses Türkiye programına rakip olacak.

Heyecanlı Yarışmaya Çok Az Kaldı!

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği yeni yarışma “Ben Söylerim” bu akşam saat 20.00'de FOX’ta başlıyor.Her hafta 8 yarışmacının yarışacağı ve yarışma boyunca farklı türde 9 şarkı söylenecek olan Ben Söylerim’de 8 Yarışmacı aynı şarkıyı, 30’ar saniyelik parçalar halinde söyleyecekler.

Tribünlerdeki seyirciler performans sırasında yarışmacıları oylayarak, en iyi söyleyeni koruma altına alacaklar. Kalan 7 kişi ise artık eleme potasında olacak.

Jüri üyeleri 7 kişi içinden, elenmesini istemediği iki yarışmacıyı koruma altına alacak ve kalan 5 kişiden ikisini eleyecek.Programın finalinde sona kalan iki yarışmacının “düet” şeklinde bir düellosuna şahit olacağız. En iyi iki aday düetlerini yapacak ve jüri biri üzerinde mutabık kalırlarsa, o haftanın kazananı olacak ve bölüm birincisi olarak 10.000TL’lik ödül kazanacak.

Jüri aynı yarışmacı üzerinde anlaşmaya varamamışsa, performans sırasında seyircinin yaptığı oylamaya bakılacak. Ve seyirciden yüksek oy almış yarışmacı bölümün kazananı olacak.

Bir sonraki bölümde devam eden 7 yarışmacının yanına Türkiye’nin değişik yerlerinden 1 yetenek daha dahil olacak. Ve yine 8 kişinin, değişik türde şarkılarıyla yarışma devam edecek.

İşte Yarışmanın İlk Tanıtımı

 

Fotoğraflar:İnstagram

Yayın tarihi: 03.01.2017
5204
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.