Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeni sevgilisi nişanlı çıktı

Yeni sevgilisi nişanlı çıktı

Lindsay Lohan'ın hayatındaki sorunlar bitmiyor... Şimdi de yıldızın, "Aşkı onda buldum" dediği yeni sevgilisi Riley Giles'in nişanlı olduğu ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Lindsay Lohan'ın uyuşturucu tedavisi gördüğü Utah'taki Cirque Lodge rehabilitasyon merkezinde tanışıp aşık olduğu snowboard yarışçısı Riley Giles'in Bree Tierney adında bir kadınla nişanlı olduğu ortaya çıktı.

US dergisine konuşan Bree Tierney'nin annesi, "Riley, kızımı son dönemde aramaz olmuştu. Riley, Lindsay'den de hiç kimseye bahsetmemişti. Onunla sevgili olduklarını dergilerdeki fotoğraflardan öğrendik. Kızım büyük bir şok yaşıyor" sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

Lindsay, rehabilitasyon merkezinden taburcu olduktan sonra Riley Giles ile birlikte görülmüş ve basına "Sevgilimin adı Riley. Aşkı onda buldum" açıklamasını yapmıştı. Ancak Lohan bir darbe de yeni sevgilisinden aldı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.10.2007
437
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.