Magazin

Yeni sevgili Pınar'a sahip çıktı

Yeni sevgili Pınar'a sahip çıktı

Sevgilisi Tony'den ayrıldıktan sonra "İhanet eden taraf" olduğu iddiasıyla ağır eleştirilen Pınar Altuğ'a, sonunda sevgilisi Yağmur Atacan sahip çıktı.

Pınar Altuğ, önce eşi Umut Elçioğlu'ndan, Tony Teodoridis yüzünden ayrılmasıyla günlerce manşetlerden düşmemişti.

Aradan dört yıl geçti, Altuğ yine ihanet haberleriyle gündemde. Bu kez Tony Teodoridis'i, İnternet'te tanıştığı Can Tezal'la aldattığı iddia edilen Pınar Altuğ'un ihanet mesajları ortalarda dolaşırken, ortaya üçüncü bir isim daha çıktı, Yağmur Atacan...

Pınar Altuğ'un bir süredir kendi gibi oyuncu olan 23 yaşındaki Yağmur Atacan'la flört ettiği, sevgilisin Can Tezal değil, Atacan olduğunun gündeme gelmesi, kafaların iyice karışmasına neden oldu.

Tony Teodoridis'den ayrıldıktan sonra Çeşme'ye tatile giden Pınar Altuğ, bu tatilini Yağmur Atacan'la beraber yapması, gerçeklerin de ortaya çıkmasını sağladı. İddiaların gündeme gelmesiyle görüştüğümüz Yağmur Atacan, Pınar Altuğ'u sevdiğini, onun iftiraya kurban gittiğini, şu an onun yanında bulunduğunu ancak bir açıklama yapmak için zamana ihtiyaçları olduğunu söyleyerek, ilişkilerini yalanlamamıştı.

Şu sıralar Ömer Faruk Sorak'ın yönettiği, "Sınav" filminde başrol oynayan Yağmur Atacan, sevdiği kadına ağır eleştirilerin devam ettiğini görünce, aşkını da itiraf etmek zorunda kaldı. Çekim arasında görüştüğümüz genç oyuncu, "Evet, Pınar ile beraberiz. Şu an o da, ben de toparlanıyoruz. Keyfimiz de yerinde. Zaten yakında bütün gerçekler ortaya çıkacak. Gerekirse bir basın toplantısı düzenler, her şeyi anlatırız" şeklinde konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.08.2006
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.