Magazin

Yeni neslin en güçlü starları

Yeni neslin en güçlü starları

Amerikan gençlik dergisi 'Teen People'ın düzenlediği bir anket, Hollywood'da hangi genç yıldızların gençliği etkilediğini ortaya koydu. Oylar, Demi Moore'un sevgilisi Ashton Kutcher'e gitti.

Yeni neslin en güçlü starları sağ taraftaki Foto Galeri'de

Hollywood film endüstrisi gibi, günün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veren sektörlerin her zaman genç ve dinamik kalması gerekiyor. Dolayısıyla da, genç yıldızlar ve yıldız adayları film setlerinden eksik olmuyor. Geçtiğimiz günlerde Teen People adlı gençlik dergisinin yaptığı bir anketle, bu genç yeteneklerden hangilerinin yeni nesil üzerinde etkili olduğu da bir anlamda anlaşılmış oldu.

Kutcher'i Lohan izledi
En güçlü genç oyuncuları belirlemeye yönelik yapılan ankette, birinciliği Demi Moore'la birlikteliği nedeniyle gündemden düşmeyen Ashton Kutcher alırken; ikincilik film başına 4 milyon pound (yaklaşık 9.2 milyon YTL) kazanan 19 yaşındaki Lindsay Lohan'ın oldu.

Bloom üçüncülükte
'Yüzüklerin Efendisi' ile 'Karayip Korsanları'ndan tanıdığımız Orlando Bloom üçüncü olurken; dördüncülüğü henüz 17 yaşında olmasına rağmen on parmağında on marifet bulunan Hilary Duff elde etti. Reese Witherspoon, Natalie Portman, Jake Gyllenhaal, Jessica Alba, Scarlett Johansson ve Nick Cannon, 'en güçlü gençler' listesinin diğer isimleri oldu.
Yayın tarihi: 08.08.2005
433
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.