Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeni Jr. Travolta

Yeni Jr. Travolta

Efsane dizi Dallas'ın film versiyonu, birtakım maddi nedenlerle, Teksas'ın diziye adını veren kentinde değil Florida'da çekilecek!

80'lerde dünya çapında bir fenomen haline gelen Dallas dizisinin film versiyonu, Dallas kentinin bulunduğu Teksas'ta değil, Florida ya da Louisiana'da çekilecek.

Film projesi üzerinde 2002'den bu yana çalışan yapımcılar, Teksas'ın diğer eyaletlerin sağladığı mali teşviklerin çok gerisinde kaldığını, bütçeyle ilgili sorunlar yüzünden filmin başka bir eyalette çekilebileceğini söyledi.

'Onlar geldi'
Yapımcılar Michael Costigan ve David Jacobs'un temasa geçtiği Florida eyaletinin film komisyonu yetkililerinden Paul Sirmons, "Dallas'ı Teksas'tan çalmaya çalışmıyoruz. Onlar bize geldi" diyerek iddiaları doğruladı. Sirmons, mekân ve set için harcanan paranın yüzde 15'inin Florida tarafından karşılanabileceğini belirtti.

'Jr. da orada'!
Dizide Larry Hagman'ın canlandırdığı Jr. rolü için düşünülen John Travolta'nın da Florida'da yaşadığını hatırlatan Sirmons, Ewing ailesinin yaşadığı Southfork çiftliğini inşa eden kişinin, Jacksonville yakınlarında çiftliğin bir kopyasını yapacağını duyurdu.

Yapımcı Costigan, "Dürüst olmak gerekirse, Dallas listenin üst sıralarında hiçbir zaman olmadı. Çünkü filmi yapmak için ekonomik bir yer değil" dedi. Dizide Victoria Principal'in oynadığı Pam Ewing rolü için filmde Catherine Zeta Jones düşünülüyor. Bobby Ewing rolü için düşünülen isimler ise Matthew McConaughey ve Brad Pitt.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 22.02.2006
373
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.