Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeni jenerasyonun güzeli: Mischa Barton

Yeni jenerasyonun güzeli: Mischa Barton

Dünya yavaş yavaş yeni yıldızlarını aramaya başlarken, yeni jenerasyondan yıldız yolunda büyük yol alanlar da var. İşte bunlardan biri de Mischa Barton...

Mischa'nın fotoları sağda

Mischa Barton, The OC dizisiyle ünlenmeye başladı. Ayrıca Skipped Parts ile Nothing Hill ve Sixth Sense'de de oynadı.

İlginç bakışlara sahip bir oyuncu, özellikle dudağını büküp masumane bir bakış attığında, ki the OC bunlardan geçilmiyor, seyirciyi kendine hayran bırakıyor.

Kısa zamanda büyük başarılar
Çok küçük yaşında Lawn Dogs, Nothing Hill, Sixth Sense gibi önemli filmlerde ufakta olsa rol almış, Skipped Parts ve Lost and Delirious'ta oyuncuğuluyla beğeni kazanmış, Paranoid filminde zor bir rolü, 15 yaşındayken Julie Johson filminde Courtney Love gibi geçinmesi zor biriyle birlikte başarıyla oynamış.

Hayran kitlesi artıyor
The OC öncesi filmlerde kendine daha uygun karakterleri canlandırdığı için daha başarılı bir oyunculuk sergilediğini her fırsatta dile getiren Mischa Barton, bu dizide de iyi rol yapmaktığına inanıyor. İnanması da gayet normal çünkü şimdiden hayran kitlesi çoğalıyor.
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.