Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeni intikam aracı: Estetik

Yeni intikam aracı: Estetik

Bazı kadınlar, kendisini aldatan eşinden estetik ile intikam alıyor... Bazı kadınlar, kendisini aldatan eşinden estetik ile intikam alıyor.

Son yıllarda estetik cerrahların kapısı dolup taşıyor. Bazı kadınlar dik göğüsler için, bazısı burnu için, bazısı da dudakları için ameliyat masasına yatıyor. Ancak yapılan bir araştırma bazı kadınlar da güzellik değil, intikam için estetik yaptırdığını gözler önüne serdi.

EŞİNİN CEBİNE ZARAR VERİYOR
Amerika'da yapılan araştırmalara göre, dünya üzerinde birçok kocasından intikam almak için estetik yaptırıyor. Çünkü kadın kendisine ilgi göstermeyen ya da aldatan kocasının parasını estetik yaptırarak harcıyor. Böylece hem güzelleşiyor hem de kocasının cebine zarar veriyor. Uzmanlar, estetik için başvuran birkaç grup kadın olduğunu ve hastaların yanlış bilgilenmelerle geldiklerini belirtiyorlar.

PSİKOLOJİLERİ BOZUK!
Ancak estetik cerrahlar, kocalarından intikam almak için kapılarını aşındıran kadınların pek sağlıklı bir psikolojiye sahip olmadıklarını belirtiyor. Uzmanlar, "Bu hastaların beklentisi yüksek oluyor ve ameliyat sonrası hayal kırıklığı yaşıyor" diye konuşuyor.
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.