Magazin

Yeni evi Las Vegas

Yeni evi Las Vegas

Çocuklara taciz suçundan beraat etmesine rağmen kariyerinde büyük bir düşüş yaşayan ve ünlü çiftliği Neverland'i satmak zorunda kalan Michael Jackson, hayatında yeni bir sayfa açmak için Las Vegas'a yerleşti.

2005 yılının haziran ayında, çocuklara taciz suçundan beraat etmesine rağmen zor günler geçiren Michael Jackson, çocukları; Prens Michael I (9), Paris (8) ve Prens Michael II (4) ile birlikte Bahreyn'e yerleşmişti. 48 yaşındaki ünlü şarkıcı, geçtiğimiz temmuz ayından itibaren de İrlandalı ünlü dansçı Michael Flatley'ın şatosunda yaşamaya başlamıştı.

Önceki gün Las Vegas'ta satın aldığı yeni evine taşınan Jackson'ın kumarhaneler cennetinde uzun süre kalmayı planladığı belirtiliyor. Sanatçının yeni evi, Las Vegas2ın batı bölgesinde İspanyol stili inşa edilmiş muhteşem bir villa. Las Vegas'ın tanınmış gösteri düzenleyicilerinden Jeff Beacher, Jackson'ın uzunca bir aradan sonra müzik dünyasına dönüşünü burada gerçekleştirmek istediğini açıkladı.

US dergisinde çıkan habere bakılırsa Las Vegas, sanatçının yeni 'Neverland'i olacak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.12.2006
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.