Magazin

Yemekten haberim vardı

Yemekten haberim vardı

Eşi Kaya Çilingiroğlu'nun geçtiğimiz gün Feraye adlı bir kadınla Bebek'te önce yemek yerken, ardından da sahilde yürüyüş yaparken görüntülenmesi sonrası Hülya Avşar, 'Kaya için üzülüyorum, çünkü bunlar benim yüzümden oluyor. Olay abartılılıyor. Kaya'ya haksızlık edildiğini düşünüyorum' dedi.

Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün Feraye adlı bir kadınla Bebek'te yerken kameralara yansımıştı. Pazar Keyfi kameralarının görüntülediği Çilingiroğlu, ardından onunla sahilde yürüyüş yapmış, gecenin sonunda ise kendisini otomobiline bırakmıştı. Çilingiroğlu'nun bu görüntüleri sonrası, Ayvalık'taki yazlığında olan Hülya Avşar şöyle konuştu:

'Benim bu olayda üstüme alınacağım bir şey yok. Zaten yemek öncesi Kaya ile konuşmuştum ve bana ortak arkadaşlarımızla yemek yiyeceğini söylemişti. Ne var bunda, arkadaşları ile yemek yiyemez mi? O kişi MED Yapım'da programcı biri. Daha önce Kaya'nın yaptığı televizyon programında görevliydi. Ben orada yokum, Kaya oturup dostları ile yemek yiyor, hepsi bu... Nefes alsa yanlış düşünüyorlar artık... Doğrusu Kaya için üzülüyorum, çünkü bunlar benim yüzümden oluyor. Olay abartılıp, büyütülüyor. Kaya'ya haksızlık edildiğini düşünüyorum. Ayrıca bu kadar aptal bir adam mı ki kalkıp Bebek'in ortasında bir hanımla yemek yiyecek! Bugün (dün) Kaya, kayınvalidem ve ailemle birlikte Antalya'ya geçiyoruz. İnsanlar bu tür iddialara inanıyor ve yanlış düşünüyorlar.'

Ciddi kararlar alacağım
Kaya Çilingiroğlu'nun ise yakın çevresine, 'Artık özel hayatımın kalmadığını gördüm. Bu konuda ciddi kararlar almam gerek. Bunu Hülya Hanım'la konuşacağım. Bir arkadaşımla yemek yedim, bunun adı aldatmaksa bu hayat çekilmez. Bir çekidüzen vermeliyim. Çünkü özel hayatımla çok gündeme geliyorum' dediği öğrenildi.

Çilingiroğlu'nun çapkınlık karnesi
* 1998 yılında Bodrum'da 'Matilda' takma isimli barmen Zeynep Tatlıcan ile kaçamak yaparken yakalandı. 19 yaşındaki Matilda ile aşk yaşadığı öne sürülen işadamı, bir hayli zor günler geçirdi.

* 2000 yılında sosyetik güzel Biricik Suden ile adı anıldı. Suden, o dönemde "Hülya rahat olsun, Kaya ile birlikteliğim olmadı. Kaya evli, şimdilik arkadaşım. Ama eşinden ayrılırsa ilişkimiz gelişebilir" dedi.

* 28 Haziran 2001'de manken Ayşe Hatun Önal ile birlikte olduğu söylendi. İkili, aynı uçakla Nice'e uçtu. Çilingiroğlu, "Ayşe Hanım'ı hiç görmedim, tanımam da. Gelirken de Nice'e uğramadım" dedi.

* 2002 yılında Q Girls grubundan Reyhan Gökdeniz, Etiler karakoluna gidip "Kaya Çilingiroğlu bana tecavüz etti" iddiasında bulundu. Çilingiroğlu tecavüz suçlamalarından aklanmayı başardı.
Yayın tarihi: 23.08.2005
596
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.