Magazin

Yazın tadını "Tavla"yla çıkarın

Yazın tadını "Tavla"yla çıkarın

e-kolay.net Oyun, tavla meraklılarına özel Yaz Turnuvaları düzenliyor. Turnuvalarda başarılı olanları değerli ödüller bekliyor.

Türkiye'nin en sevilen oyun sitelerinden e-kolay.net Oyun, yaz mevsimini online tavla turnuvalarıyla renklendiriyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca düzenlenecek turnuvalarda, ilk 16'ya kalan oyuncular değerli ödüller kazanacak.

Turnuvalar serisinin ilki olan Ödüllü Yaz Tavla Turnuvası-1'in kayıtları, 7-13 Haziran tarihleri arasında alınacak ve maçlar 15-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Katılımın bedelli olacağı turnuvada finale kalan oyuncular, dijital fotoğraf makinelerinden el yapımı deri tavlalara ve sürpriz e-kolay.net hediye paketlerine kadar birçok özel ödül kazanacak.

Maçların tur-eleme usulüyle gerçekleştirileceği turnuvada şampiyon, hipfoto.com'dan Pandora 6.6 Megapixel fotoğraf makinesi, SY-Game'den el yapımı deri tavla,e-kolay.net'ten 1 yıllık sınırsız İnternet erişimi paketi, 500 e-kolay.net kontör ve 3 aylık e-kolay.net Arkadaş Gold Üyeliği ile ödüllendirilecek.

İkinci olan katılımcıya, Pandora 4.0 Megapixel fotoğraf makinesi, el yapımı deri tavla, 3 aylık e-kolay.net sınırsız İnternet erişimi paketi, 250 e-kolay.net kontör, 3 aylık e-kolay.net Arkadaş Gold Üyeliği hediye edilecek.

Turnuvayı üçüncü ve dördüncü sırada tamamlayan oyuncular ise, Pandora 4.0 Megapixel fotoğraf makinesinin yanı sıra 1 aylık e-kolay.net sınırsız İnternet erişimi paketi, 100 e-kolay.net kontör ve 1 aylık e-kolay.net Arkadaş Gold Üyeliği kazanacak.

"Tavla benden sorulur," diyen herkes Ödüllü Yaz Tavla Turnuvası-1'e bekleniyor. Ayrıntılı bilgi, e-kolay.net Oyun adresinde.
Yayın tarihi: 07.06.2005
477
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.