Magazin

Yaz demek, aşk demek!

Yaz demek, aşk demek!

"e-kolay.net/mizah" yaz coşkusunun ardındaki en önemli nedeni eğlenceli bir anketle ortaya çıkardı: Aşk! 12 bin kişinin katıldığı anketin sonuçlar hayli ilginç.

Güncellenme tarihi:
Yaz mevsimi yaklaştıkça her yerde bir hareketlilik görülüyor. Özellikle gençler yazın gelişini büyük bir coşkuyla karşılarken, e-kolay.net Mizah bu coşkunun ardındaki en önemli nedeni eğlenceli bir anketle ortaya çıkardı: Aşk! 12 bin kişinin katıldığı anketin sonuçlar hayli ilginç. Kanal ve servisleriyle Türkiye'nin lider İnternet içerik sağlayıcılarından olan e-kolay.net, Mizah sayfalarında yaz mevsimiyle ilgili bir anket yayınladı. Gençlerin yaz mevsiminden beklentisinin eğlenceli bir dille ele alındığı anketin sonuçları da bir o kadar eğlenceli. e-kolay.net Mizah kullanıcısı 12 bin gence göre yaz mevsimi sadece sıcak değil, aynı zamanda aşk ve karşı cins de demek. Slip mayo mu? Hayır, asla! 12 bin kişinin katıldığı ankette, gençlerin slip mayoya katlanamadığı ortaya çıktı. Katılımcıların yüzde 42'si slip mayoyla yüzenler için 'Yazın buna dayanılmaz... asla' derken, yüzde 30'u da aynı cümleyi göbeğini kaşıyanlar için kullandı. yüzde 27 ile üçüncü sırayı ise elbiseyle yüzenler aldı. Yaz gelince göbekler fora! Yaz gelince kızların hayatındaki en büyük değişiklik, göbek sezonunun açılması oluyor! Katılımcıların yüzde 48'i yaz gelince kızların göbekleri fora ettiğini söylerken, yüzde 19'u 'zor dostum zor' diyor. Anlaşılan yazın erkekler için hayat biraz zorlaşıyor! Katılımcıların 'yaz' denince akıllarına gelen diğer iki konu ise 'hep diyet, hep diyet' ve 'şıpıdık terlikler'. Yaz gelince ille de aşk olsun! e-kolay.net Mizah sayfasındaki ankete katılanların yarısına yakını (yüzde 48) 'Aşktan yana şansım yok' derken, bu yaz mutlaka aşkı bulacağına inanan umutluların oranı yüzde 26. Bir de fazlasıyla aşk acısı çekmiş olanlar var ki, 'Aman, aşk benden uzak dursun' diyorlar (yüzde 25). Tatile gitmeli ama nasıl? Yaz aşklarını yakalamak için tatile gitmek gerekir elbette ama nasıl? e-kolay.net Mizah kullanıcılarına göre en iyi tatil sevgiliyle gidilen tatildir (yüzde 51). Ama kimileri için de arkadaşlarla (yüzde 27), yalnız (yüzde 13) ya da aileyle de (yüzde 8) çok keyifli bir tatil yapılabilir.
Yayın tarihi: 24.05.2006
417
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.