Magazin

Yayını terk etti!

Yayını terk etti!

Gönül Yazar, katıldığı programda sürpriz konuk olduğunu duyunca sinirli bir şekilde stüdyoyu terk etti.

Gönül Yazar, katıldığı programda sürpriz konuk olduğunu duyunca sinirli bir şekilde stüdyoyu terk etti.

Star TV'deki 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Gönül Yazar, sürpriz konuk olduğunu duyunca sinirli bir şekilde stüdyoyu terk etti.

Gönül Yazar, ekmeğine mani olmakla suçladığı Kanun sanatçısı Coşkun Erdem'in stüdyoya geleceğini duyunca bir anda ayağa kalkarak gitmeye çalıştı.

"Sizi çok seven bir arkadaşınız, bir dostunuz burada. Birazdan geliyor" diye konuşunca Gönül Yazar, bahsedilen kişinin Erdem olduğunu anlayarak ayağa kalktı ve "Ben kalkıyorum. Benim ekmeğime mani olan biriyse ben... Hayatta... 15 senedir ben ekmek yemiyorum. Katiyen" diyerek stüdyodan çıktı.

Gönül Yazar, "Benim arkamda halk var. Beni seven halk var. Allah herkesten razı olsun" diyerek yeniden stüdyoya dönüp köpeğini kucaklayarak çıkmak istedi.

Coşkun Erdem'in bir kaç yıl önce kendisini Erdek'te bir konser ayarladığını ve o konserin parasını da alamadığını söyleyen Gönül Yazar, "Benim iyi arkadaşımdı... Ben burada o kötüdür demiyorum 15 senedir ekmek yemiyorum diyorum... Yazık oldu bana... İşimden soğudum" diye konuştu.

(Televizyongazetesi)
Yayın tarihi: 30.07.2009
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.