Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yavuz Bingöl'e baba şoku

Yavuz Bingöl'e baba şoku

Emekli öğretmen Yılmaz Bingöl, kendisini toplum içinde küçük düşürdüğü iddiasıyla Türk Halk Müziği sanatçısı oğlu Yavuz Bingöl'ü evlatlıktan reddetti.

İzmir Narlıdere'de oturan emekli eğitimci Yılmaz Bingöl (61), 10 ay önce yatak odası, koltuk ve cezve takımı ile avize, ithal abajur ve koltuk döşemesi aldı.

Bingöl, 6 milyar 600 milyon liralık tek senet imzaladı. Malları satan şirket bugüne kadar aldığı eşyanın karşılığı olan paranın bir kısmını ödemediği iddiasıyla nisan ayında Yılmaz Bingöl için icra takibi yaptı.

Bir süre sonra borcunun kalan bölümünü ödeyip senedini alan Yılmaz Bingöl, oğlunu suçladı. Borcunun oğlu tarafından ödendiği yolundaki haberlere de kızan Yılmaz Bingöl, 'Borcumu taksitler halinde ödüyordum. Olayı öğrenince otomobilimi satması için Yavuz'a verdim. 14 milyara sattı. 3 milyar 120 milyon borcu yatırdı. Kalan parayı da kız arkadaşlarıyla Yunanistan'da yedi. Yavuz bana fazla yardım etmiyor. 25 yıldır annesinden ayrıyım, 25 yıldır benimle uğraşıyor. Kendisi çürük bir meyveymiş. Onu evlatlıktan reddediyorum.'

Ne yapayım babamdır
Babasının iddialarıyla ilgili Yavuz Bingöl, şöyle dedi: "Ben ailemi malzeme yapmam. Ne yapayım benim babamdır. Yıllardan beri aileme bakıyorum. Benim birikmiş bir liram yok. Neden yok. Beni tanıyan zaten tanıyor. Herkese anlatmaya da ihtiyacım yok."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.08.2004
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.