Magazin

Yatta ateşli dakikalar

Yatta ateşli dakikalar

'Ustura Kemal' adlı dizisi ile ekranlara gelecek olan oyuncu Oktay Kaynarca geçtiğimiz Temmuz ayında sürpriz bir kararla reklamcı Melek Angun ile evlenmişti.

Güncellenme tarihi:

OKTAY KAYNARCA VE MELEK ANDIN'UN SAMİMİ DAKİKALARI

Dizi çekimleri nedeniyle balayına çıkamayan ikili bayram tatilini fırsat bilip Bodrum’a geldi. Bitez’de Oktay Kaynarca’ya ait teknede geciken balayını yaşayan çiftin keyfine diyecek yoktu.

Tekne üzerinde samimi görüntüler sergileyen ikili birbirlerini öpücük yağmuruna tuttu. Çift, daha sonra birbirleriyle şakalaşmayı da ihmal etmedi. Tekne üzerinde güneşlenen ikiliden Oktay Kaynarca sık sık esnerken eşi Melek Angun mankenlere taş çıkartan fiziğiyle dikkat çekti.

Oktay Kaynarca ani evlilik kararı alınca eşi Melek Angun’un hamile olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Bodrum’da görüntülenen Melek Angun’un karnının dümdüz olması dikkat çekti. Tekne üzerinde güneşlenen çiçeği burnunda çift daha sonra teknenin arka tarafına geçerek birbirlerini suya atmaya çalıştılar.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 24.08.2012
2128
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.