Magazin

Yataklarını ayırdılar

Yataklarını ayırdılar

Yaklaşık dört yıl önce evlenen Katie Holmes ve Tom Cruise boşanma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Çift, evlerinde aynı katta bile yaşamıyor!

Güncellenme tarihi:
ÜNLÜ ÇİFTTEN POZLAR Katie Holmes ve dört yıldır evli olduğu Tom Cruise arasında ayrılık rüzgarları esmeye başladı. Katie Holmes'ün yakın dostları, "Katie, Tom ile tanıştığında çok genç ve tecrübesizdi. O kadar ünlü bir Hollywood yıldızıyla evlenmek onun için bir rüyaydı. Ama dört yılda bazı şeyleri fark etmeye başladı. Evliliklerinin bir yıl daha süreceğini sanmıyorum" diye konuşuyor. Dostları Holmes'ün psikolojisinin çok bozuk olduğunu söylüyor ve ekliyorlar: "Hayatları Scientology tarikatı çevresinde dönüyor. Çocuğunu bile istediği gibi yetiştiremiyor. Kimseyle, hatta ailesiyle bile görüşemiyor. Bu şartlarda fazla dayanamaz." Evliliğinin yürümeyeceğine inanan Holmes'ün, kariyerine odaklanıp boşanma davası açmayı planladığı söyleniyor. Özellikle yakışıklı aktörün eşine ihanet ettiğine inananların sayısı da bir o kadar fazlaydı.
Yayın tarihi: 29.11.2010
400
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.