Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yatak odası sırları

Yatak odası sırları

Kylie Minogue müstehcen konuşmaktan, Angelina Jolie ise acı duymaktan zevk alıyor. Aguilera yatağa kelepçelenmeyi tahrik edici buluyor.

Avustralyalı pop prensesi Kylie Minogue geçenlerde yaptığı açıklamada erkek arkadaşı Oliver Martinez ile telefonda müstehcen bir şekilde konuşmaktan büyük bir haz duyduğunu söyledi.

Acı Jolie'ye zevk veriyor
Tomb Raider filminden tanıdığımız dünyanın en seksi kadını ünvanına sahip Angelina Jolie yatak odasında biraz sertlikten yana olduğunu, acı duymanın kendisine inanılmaz zevk verdiğini ve ilişki yaşadığı erkeklerin kendisinin vahşiliği karşısında şaşkına döndüklerini belirtti.

Çaresizlik tahrik ediyor
23 yaşındaki pop yıldızı Christina Aguilera ise yatağa kelepçelenmek ve çaresiz bir duruma düşmenin kendisini çok tahrik ettiğini söyledi. Christina, kelepçe tecrübesi yaşamak isteyen her erkekle beraber olabileceğini sözlerine ekledi.

Britney'in derdi başka
Christina'nın en büyük rakibi olan ve geçtiğimiz günlerde evlenen Britney Spears, masturbasyon yapmaktan çok büyük bir zevk alıyor. Erkeklerin sürekli konuştuğu bu olayı kadınların neden gizlediğini anlamadığını söyleyen güzel yıldız, "erkekleri tahrik eden her şey beni de eder" diyor.

Seksi iç çamaşırı tutkusu
26 yaşındaki ünlü İngiliz fotomodel Jordan ise, kendisini özel hissettiren seksi iç çamaşırları giymeyi sevdiğini ve kafasındaki fantezileri yatak odasında uyguladığını belirtti.
701
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.